Kā Atgūt Nozaudētu Ciematu, Kas Nav Bijis Piesaistīts Google Play vai Game Center

Ja iepriekš jau esi Clash of Clans savienojis ar Google Play (Android) vai Game Center (iOS), tad atgūt savu ciematu bojātas vai nozaudētas ierīces gadījumā ir pavisam vienkārši – tev tikai atkal jāsavieno Clash of Clans ar savu Google Play vai Game Center kontu un tev tiks piedāvāts ielādēt saglabāto ciematu. Ja vēl neesi saglabājis savu ciematu Google Play vai Game Center kontā, tad silti iesakām to izdarīt. Kā to izdarīt varēsi atrast mūsu iepriekšējā rakstā – Kā Pārnest Esošu Clash of Clans Ciematu Uz Jaunu vai Citu Ierīci.

Bet ko iesākt, ja Clash of Clans nav bijis savienots ar Google Play vai Game Center kontu, bet ciemats un visi sasniegumi ir zuduši? Par laimi, arī šādā gadījumā ir vēl iespējams atgūt savu ciematu. Šoreiz tikai būs nedaudz vairāk ko darīt un tas var prasīt kādu laiku, tapēc nevajadzētu īpaši vilkt garumā. Jo ilgāks laiks būs pagājis, jo grūtāk būs atgūt ciematu.

Lai atgūtu zaudēto ciematu, būs jāveic sekojošas darbības:

 1. Ielādējam un palaižam Clash of Clans aplikāciju;
 2. Atveram Settings ekrānu iekš spēles;
 3. Spiežam uz Help and Support pogas;
 4. Spiežam uz Nosūtīšanas ikonas ekrāna labajā augšējā stūrī, lai varētu sākt rakstīt ziņu;
 5. Ziņā norādam sekojošu informāciju par savu nozaudēto ciematu un pašreizējo ciematu:
 • Abu ciematu nosaukumi;
 • Klanu Nosaukumi;
 • Abu ciematu līmeņi;
 • Abu ciematu TH līmeņi;
 • Kad sāki spēlēt ar veco ciematu (ar kuru mēnesi);
 • Ja iespējams, pievieno arī kādu ekrānšāviņu ar savu veco ciematu;

help-and-support-coc

Neliels ziņas paraugs:

Hello!

I have lost my Clash of Clans account.
I want to take it back. Here are some details:

My current village name is: Ciemats2;
My old village name is: Ciemats1;
My old vilage clan name is: Clashers;

My current village level is: 22;
My old village level is: 96;
My current village Town Hall level is: 3;
My old village Town Hall level is: 9;
I started playing my old account in: June of 2015;

Thanks a lot!

Piezīme: Ja tava ierīce nerāda Nosūtīt Ziņu ikonu, tad atvērt kontaktu formu vari arī nospiežot uz meklēšanas pogas un aizritinoties līdz lejai vai arī rakstot tieši uz viņu atbalsta epastu – clashofclans.feedback@supercell.net.

Pēc tam, kad ziņa ir nosūtīta var paiet kāds zināms laiks, līdz viņi atbild. Tas atkarīgs no tā, cik daudz informācijas būsi varējis viņiem sniegt, kas palīdzētu atrast tavu nozaudēto ciematu viņu serveros. Ļoti iespējams, ka viņi prasīs vēl kādu papildus informāciju, lai pārliecinātos, ka tu tiešām esi šī konta īpašnieks.
Beigās, ja būs izdevies atrast tavu ciematu, viņi iedos kodu (ierīču sapārošanas kodu), kas tev būs jāievada pēc tāda paša scenārija, kā mūsu iepriekšējā rakstā par ciemata pārnešanu uz citu ierīci. Tikai atceries, lai to varētu izdarīt, pirms tam tev vajadzēs savienot Clash of Clans ar savu Google Play vai Game Center kontu.

 

Pievienot Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Komentāri

 1. Emys saka:

  Sveiki, mans vecais telefons vairs nav izslēdzams(Android) iegādājos jaunu iPhone ar iOS. Kā es varu atgūt savu ciematu, ja es nevaru to atgūt ar koda palīdzību?

www.000webhost.com