Kā Lietot Indes Burvestību Pēc Marta Atjauninājuma

Nenoliedzami, Indes Burvestīva ir visefektīvākais veids, kā cīnīties pret pretinieka Klana Pils (Clan Castle) aizstāvošajiem karavīriem. Tā ne tikai noņem tiem dzīvību, bet arī palēlina to uzbrukumu un gaitu. Savā ziņā no Klana Pils karavīriem pat zuda jēga, jo ar divām Indes Burvestībām bija iespējams nogalināt pat max Pūķi. Bet tas tā bija līdz Marta Atjauninājumam, kas nesa līdzi izmaiņas Indes Burvestības darbībā. Tagad karavīri kas ir tās zonā, pamet to, nevis gaida līdz tā tos nogalina. Par ko neizpratnē ir lielākā daļa spēlētāju, jo līdz ar to Indes Burvestība kļūst nevajadzīga. Bet tā tas nemaz nav un velns nav tik melns, kā to mālē. Tapēc šajā rakstā centīšos nedaudz izskaidrot, kā tad tagad visefektīvāk pielietot Indes Burvestību.

Kā darbojas Indes Burvestība

Indes Burvestība noņem dzīvību visiem aizstāvošajiem karavīriem (jā, arī tavējiem karavīriem) un arī palēlina to gaitu un uzbrukumu. Jo ilgāk karavīrs atradodas Indes Burvestības iedarbības zonā, jo stiprāk tā uz to iedarbojas (Indes Burvestība pati par sevi stiprāka nekļūst un iedarbība būs vienāda karavīram tajā ieejot darbības sākumā vai beigās. Ja karavīrs iziet no zonas un atkal atgriežas tajā, iedarbības kāpinājums sāksies no sākuma.). Maksota, 4. līmeņa Indes Burvestība var noņemt līdz pat 2000 dzīvībām, ja karavīrs atradies tajā visu tās darbības laiku.

poison-spell-stats-total-damage-september-rework

Kopš Marta Atjauninājuma, karavīri mūk ārā no Indes Burvestības iedarbības zonas. Bet tā viņi dara tikai tad, ja tiem nav mērķa (nevienam neuzbrūk). Bet ja tie būs nodarbināti un tiem būs kam uzbrukt, tad tie nekur nemuks.

Kā pielietot Indes Burvestību

Ja no Klana Pils iznāk daži Barbari, Lokšāvējas, Burvji, utt. Nu ko, tā ir vienkārši perfekta situācija priekš tevis. Vienkārši izmet Indes Burvestību un vari doties tālāk, tā nogalinās teju visu.

clash-of-clans-poison-spell-action2

Ir tikai daži karavīri, kurus nevarēsi tā nogalināt:

  • Augsta līmeņa Milžus
  • Pūķus;
  • Pekkas;
  • Golemus;
  • Lavas Metējus

Indes Burvestības izmantošana pret Pūķiem

Ļoti populāra taktika, ko visi izmanto Klanu Karos, ir Pūķa izvilināšana no Klana Pils un tad uzmetot tam divas Indes Burvestības un nogaidot, līdz tā to nogalina. Pēc Marta Atjauninājuma tas vēl aizvien ir iespējams, tikai tad Pūķis ir jāizvilina un jānodarbina, lai tas visu Burvestības iedarbības laiku būtu ar kko aizņemts.

poison-spell-dragon-sniping-march-update

Lokšāvējas vai Burvji tam lieliski noder. Izvieto tos aplī ap Pūķi kā parasti un raugies, lai būtu vienmēr vismaz pa kādiem diviem karavīriem, kam Pūķim uzbrukt, lai atturētu to no iziešanas no Indes iedarbības zonas.

Atceries, ja Pūķis izies no Indes iedarbības zonas, Indes iedarbības stiprums sāks kāpt atkal no sākuma.

Pievienot Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Komentāri

Pagaidām vēl nav neviena komentāra.

www.000webhost.com