Kā Pārnest Esošu Clash of Clans Ciematu Uz Jaunu vai Citu Ierīci

Esi iegādājies jaunu ierīci vai vienkārši vēlies pārnest savu esošo ciematu un sasniegumus uz citu ierīci (piem., planšeti)? Jā, tas ir iespējams!

Pavisam vienkārši tas ir vienas platformas ietvaros, piem., no vienas Android ierīces uz otru Android ierīci vai no vienas iOS ierīces uz otru iOS ierīci. Tev tikai atliek savienot Clash of Clans ar savu Google Play kontu vai iOS Game Center un viss tiks sinhronizēts.
Ja uz savas vecās ierīces vēl līdz šim neesi savienojis un sinhronizējis Clash of Clans ar savu Google Play kontu vai iOS Game Center, tad ir pēdējais laiks to izdarīt, jo tas var aiztaupīt daudz lieku pūļu ierīces sabojāšanās vai nozaudēšanas gadījumā. Lai to izdarītu uz Android ierīces, palaid Clash of Clans un savieno to ar savu Google Play kontu no ‘Settings’ ekrāna iekš spēles, nospiežot uz Google Play Sign-In pogas. Lai to izdarītu uz iOS ierīces, ielogojies savā Game Center un palaid Clash of Clans no cilnes ‘Games’.

coc-settings

Gadījumos, kad nepieciešams pārnest ciematu uz citas platformas ierīci (piem., no Android uz iOS), var izmantot tā saucamo ‘Ierīču Sapārošanas’ metodi.

Svarīgi zināt: lai varētu izmantot šo metodi, uz jaunās ierīces pašreizējais ciemats nedrīkst būt sasniedzis TH4 līmeni vai veikti kādi pirkumi spēlē. Šādā gadījumā būs nepieciešams restartēt un sākt jaunu spēli.

Lai sapārotu ierīces, nepieciešams veikt šādas darbības:

  1. Atveram Clash of Clans uz abām ierīcēm;
  2. Atveram ‘Settings’ ekrānu iekš spēles uz abām ierīcēm;
  3. Spiežam uz ‘Link a device’ pogas;
  4. Izvēlamies ‘This is the OLD DEVICE’ uz ierīces, no kuras vēlamies pārnest ciematu;
  5. Izvēlamies ‘This is the NEW DEVICE’ uz ierīces, uz kuru vēlamies pārnest ciematu;
  6. Uz vecās ierīces izsniegto kodu ievadam jaunajā ierīcē un tas jāizdara 5 minūšu laikā, līdz tas kļūst nederīgs;
  7. Tiklīdz kods veiksmīgi ievadīts, ciemats ar visiem sasniegumiem tiek pārnests uz jauno ierīci;

linking

Pievienot Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Komentāri

Pagaidām vēl nav neviena komentāra.

www.000webhost.com