Lielais Decembra Atjauninājums – Ko Par To Būtu Jāzina

Jau būs pagājušas vairākas nedēļas kopš lielā decembra atjauninājuma, kas nodēvēts par Town Hall 11 atjauninājumu. Kā apgalvo arī paši izstrādātāji, tas ir lielākais atjauninājums visā spēles pastāvēšanas laikā un satur daudz visādu jauninājumu un uzlabojumu, kas nav uzreiz tik pamanāmi vizuāli, kā tieši spēles spēlēšanas gaitā.
Vieni ir sajūsmā par izmaiņām, vieni atkal nav un ir vel aizvien daudz tādu, kas ir pārsteigti un neizpratnē par vienu vai otru būtisku izmaiņu, kas nākušas līdz ar šo atjauninājumu. Arī mūsu klanā vel atrodas tādi, kas ir pārsteigti, piemēram par to, ka tagad pēc TH (Town Hall) nonešanas uzbrukumi turpinās.
Tapēc tupinājumā mēģināsim nedaudz apstāstīt, ko tad īsti sagaidīt no šī atjauninājuma un kādas lielākas vai mazākas izmaiņas tagad ir spēles spēlēšanas gaitā ikdienā.

Galvenais, ko satur šis atjauninājums

 1. Jauns TH līmenis – TH11
 2. Jauns varonis priekš TH11 – Grand Warden (Lieliskais Kalpotājs)
 3. Jauna aizsardzības būve – Eagle Artillery (Ērgļa Artilērija)
 4. Papildus aizsardzības būves priekš TH11 – Lielgabals, Lokšāvēju Tornis, Burvja Tornis un X-Bow
 5. TH tagad satur vairāk resursu – tagad TH jāsargā vairāk kā jebkad, jo nu tā satur zināmu daļu no pieejamajiem resursiem
 6. Pārstrādāts vairogs – tagad var uzbrukt vai atriebties nepazaudējot visu vairogu
 7. Ciemata Sargs – tāds kā mini-vairogs, kas pasargās no uzbrukumiem arī uzbrūkot vai izejot no spēles
 8. Piespiedu pārtraukums (PBT) – samazināts laiks, ko spēlētājs var pavadīt tiešsaistē bez pārtraukuma
 9. Jauni Līmeņi priekš – Laboratorijas, Burvja Torņa, Zelta Glabātuves un Eliksīra Glabātuves
 10. Jauni apgreida līmeņi priekš – Minjoniem un Raganām
 11. Līgu bonusi – tagad atkarīgi no nodarītajiem postījumiem procentos
 12. Klana ziedojumi – tagad var prasīt arī Melnās Burvestības no saviem klana biedriem
 13. Garākas kaujas – kaujas tagad kļuvušas par 30 sec garākas
 14. Stindzinošā Burvestība – tagad pieejama jau no TH9 un ar pagarinātu laiku visos līmeņos
 15. Par 20% vairāk vietas ciematā – vairāk vietas kur izpausties bāzes izkārtojuma veidošanā
 16. Paātrināšanas laiks un cenas samazinātas uz pusi – Armijas ēkām un varoņiem tagad 1h/5 gemi
 17. Krietni samazinātas lamatu atjaunošanas cenas – tagad vari uzlādēt visas savas lamatas un X-Bowus par krietni zemākām izmaksām

Skaļākie jaunievedumi šajā atjauninājumā vienozīmīgi ir jaunais ciemata mājas (Town Hall) līmenis, kam par godu arī dots nosaukums šim atjauninājumam un tam līdzi nākošais jaunais varonis un aizsardzības būves. Tomēr vairumam, kas nav top spēlētāji ar max bāzēm, būtiskākas varētu būt virkne citu izmaiņu, kas skar spēlēšanas gaitu neatkarīgi no TH līmeņa.

Ciemata Māja (Town Hall) tagad ar krietni vairāk resursiem

Tas ko drīz vien pamana vairums, ir, ka nu vairs ar TH nonešanu netiek uzlikts vairogs un uzbrukumi turpinās. Bet tas vel nav viss. Bez iztrūkstošā vairoga tagad TH satur arī vairāk resursu. Ja uzbrukumi seko viens pakaļ otram, tad tā var iebraukt pamatīgos mīnusos. Turklāt, resursi ko tagad satur TH nebūt nav tik mazi. Tie ir viena zelta vai eliksīra glabātuves (storage) apmērā, savukārt melnais eliksīrs ir ceturdaļa no glabātuves. Būtībā TH tagad ir kā vēl viena resursu glabātuve.
Piemēram, ja no glabātuvēm pretiniekam pieejamais resursu daudzums sanāk 100k, tad TH saturēs 20k un tieši tik pat daudz saturēs arī pārējās 4 glabātuves.
Šeit gan jāpiemetina, ka TH pieejamais resursu daudzums netiek aprēķināts no kolektoros un melnā eliksīra sūkņos esošajiem resursiem, bet tikai no tiem, kas ir glabātuvēs.
Kas vel būtiski, goblini tagad TH un arī CC (Clan Castle) uzskatīs par resursu ēkām un mērķēs uz tām un uzbruks ar 2x lielāku atdevi.

TH-money

Līdz ar to, tagad turēt TH ārā vairs nav izdevīgi un ir nepieciešams pārplānot bāzes. Tas būtu pirmais, ar ko jāsāk pēc šī atjauninājuma saņemšanas. Principā šeit lieliski noderēs bāzes veids, ko dēvē par hibrīdbāzēm. Veids, kas sargā gan TH, gan resursus. Tagad māksimāli jācenšas sarežģīt pretiniekam uzbrukumu, lai viņam nāktos pēc iespējais vairāk izvērst uzbrukumu un iztērēt armiju. Jo, lai tagad tiktu pie vairoga, pretiniekam jānodara vismaz 30% postījumi un jāiztērē trešdaļa no maksimālās armijas kapacitātes. Citādi vairogu neredzēt.

Pārstrādāts Vairogs

Kā jau augstāk minēju, tagad vairogu dod sākot no 30% (12h vairogs) postījumiem, pie nosacījuma, ka pretinieks ir izmantojis vismaz trešdaļu no armijas maksimālās kapacitātes. Pie 60% postījumiem būs 14h vairogs, savukārt pie 90% 16h vairogs.
Te gan precizēšu, ka armijas maksimālo kapacitāti nosaka nevis pēc pretinieka, bet gan pēc aizstāvošās puses. Proti, maksimālā iespējamā armijas kapacitāte kāda iespējama aizstāvošās puses TH līmenim.
Turklāt, tagad var uzbrukt vai atriebties nepazaudējot vairogu. Ja uzbrūc vai atriebies esot zem vairoga, tiks atskaitītas 3h no vairoga laika, nevis tas noņemts pavisam, kā agrāk. Bez tam, šīs 3h atskaitīs tikai tad, kad patiešām sāksies kauja – tiks izlikta armija utt. Līdz tam, meklēt pretinieku vai pārlūkot pretinieka bāzi atriebjoties, var vispār neietekmējot vairogu. Tomēr ar katru nākamo uzbrukumu esot zem tā paša vairoga, noņemtais laiks augs. Ar otro uzbrukumu tās būs 4h, ar trešo 5h utt.

Screenshot_2015-12-10-07-46-24

Jaunievedums – Ciemata Sargs

Šis ir viens no jaunievedumiem, kas nosaukts par Guard (Sargs). Tas ir tāds kā mini-vairogs, kas aktivizējas ikreiz, kad beidzas parastais vairogs un kamēr tas ir aktīvs, tu vari arī uzbrukt vai iziet no spēles, to neietekmējot. Vienīgi, Sargs ir aktīvs salīdzinoši īsāku laku, kā parastais vairogs un šis laiks ir atkarīgs no līgas kurā atrodies. Titāna I vai Leģendas līgai tās ir 4h, Titāna II līgai tās ir 3h, Titāna III līgai tās ir 2h, Čempionu līgai tā ir 1h un pārējām līgām tās ir 30 min. Protams, tu vari iegādāties papildus 2h Sargu par gemiem, bet to var izdarīt tikai reizi 24h. Papildus 2h Sargs izmaksās 10 gemus.

guard3

Pārstrādāta arī Piespiedu Pārtraukuma sistēma

Personal Break Timer (PBT) gādā par to, lai spēlētājs nesēdētu pārāk ilgi spēlē un arī citiem būtu iespēja viņam uzbrukt. Ar šo atjauninājumu arī šeit ir dažas izmaiņas, proti, ir samazināts maksimālais laiks, ko spēlētājs var pavadīt spēlē bez pārtraukuma. Tās tagad ir 3h, līdz tev palūgs nedaudz atpūsties.

3EWEr1i

Izlīdzināti Līgu Bonusi un Trofejas

Šis atjauninājums ievieš izmaiņas arī līgu bonusos. Visupirms, bonusi ir palielināti visām līgām, bet tagad bonusu lielums ir atkarīgs no nodarītajiem postījumiem, jo labāk uzbrūc, jo vairāk iegūsti. 100% bonusu var dabūt jau no 70% postījumiem, savukārt no 50% postījumiem ieguvums būs 80% bonusa.

Līgu bonusu piemērs

Tāpat pārstrādāta ir arī Trofeju piešķiršanas sistēma. Ja agrāk lielajās līgās visiem galvas sāpes sagādāja viena un tā pati problēma, ka uzbrukumos var dabūt maz trofeju, bet aizstāvoties atkal daudz pazaudēt. Tad tagad trofeju piešķiršana ir nedaudz izlīdzināta. Lielajās līgās vairs nebūs slavenās “+1 Trofeja” situācijas. Tagad kā minimums būs +6 trofejas, ko varēs dabūt lielajās līgās, līdz pat +59 trofejām mazajās līgās. Turklāt, sistēma izveidota tā, lai aizstāvoties vairs nenāktos pazaudēt tik daudz kausu.

Jaunā kausu piešķiršanas sistēma

Klanu Ziedojumos tagad arī burvestības

Un visbeidzot ir sagaidīta arī ilgi gaidītā iespēja ziedot burvestības klana biedriem. Tiesa, ziedot gan varēs vienīgi melnā eliksīra burvestības. Toties vel viens patīkams pārsteigums ir pārstrādāts ziedošanas lodziņš. Tagad uzspiežot uz ziedošanas pogas var redzēt kas jau ir noziedots un ja biedrs ir prasījis konkrētus karavīrus konkretos daudzumos, tad šis jaunievedums ir visnotaļ noderīgs un parocīgs.

donatespells

Stindzinošā Burvestība tagad pieejama jau no TH9

Jap, acīmredzot, lai pārējie nejustos tik apdalīti no jaunā TH11 īpašniekiem, kuriem būs visvairāk jaunievedumu no šī atjauninājuma, tagad TH9 īpašniekiem ir pieejama jauna burvestība –  Stindzinošā Burvestība (Freeze Spell). Tā protams nav pavisam jauna, tikai tagad būs pieejama jau no TH9. Kā arī pati burvestība ir saņēmusi nelielus uzlabojumus. Proti, ir pagarināti tās darbības laiki visos tās līmeņos. Tiesa, lai apgreidotu Stindzinošo Burvestību, nāksies jau pāriet uz nākamo TH līmeni.

freeze-spell-th9

Vēl šis tas

Par cik jaunajam TH11 līmenim nāk klāt jaunas ēkas un varoņi, ir nepieciešama arī vieta, kur tos izvietot. Līdz ar to, tagad mūsu visu ciematos ir par 20% vairāk vietas kur izpausties veidojot bāzes izkārtojumus.
Tāpat šis atjauninājums ienesis izmaiņas arī paātrinājuma (boost) laikos un izmaksās. Tagad visām barakām un varoņiem paātrinājuma laiks samazināts no 2h uz 1h un uz pusi sarukusi arī cena, kas tagad ir 5 gemi. Tas dos labāku iespēju saplānot paātrināšanu kad nepieciešams vākt resursus vai kausus.
Vēl šis atjauninājums nesis izmaiņas lamatu atjaunošanas izmaksās. Visām lamatām tās ir samazinātas par 75%, savukārt X-Bowus varēsi atkal uzlādēt par 70% mazākiem izdevumiem.

Šķiet, ka tam būtiskākajam būsim izgājuši cauri. Kā jau sākumā minēju, šis ir lielākais atjauninājums visā spēles vēsturē ar ļoti daudzām un dāžādām izmaiņam un jaunumiem, kurus visus tā uzreiz nemaz nevar apskatīt. Ja gadījumā neatradi šeit atbildi uz meklēto, tad droši dari par to zināmu komentāros…

Pievienot Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Komentāri

Pagaidām vēl nav neviena komentāra.

www.000webhost.com