Supercell Strādā Pie “Draudzīgajiem Klanu Kariem”

Kādu laiciņu atpakaļ pie mums jau nonāca tāda lieliska iespēja, kā izaicināt uz kauju savus klana biedrus (Friendly Challange). Tas ļāva patrennēties un uzlabot savas cīņas prasmes, parādīt savas prasmes pārējiem klana biedriem un izmēģināt dažādus kara bāžu izkārtojumus un to vājās vai stiprās vietas. Friendly Challange ātri kļuva populārs un tik pat ātri arī intrese par to noplaka, dēļ tā galvenā mīnusa – tas nedeva nekādus taustāmus labumus spēlētājiem, kā pieredzi, trofejas vai resursus. Tomēr Supercell ir izlēmuši šo ideju nedaudz paturpināt un drīzumā varēsim izaicināt arī veselus klanus uz šādām cīņām (Friendly Wars). Bet, kā pēc pašreizējās informācijas izskatās, arī šīs cīņas būs vairāk “trenniņu” nolūkiem, kur noskaidrot un uzlabot komandas prasmes un organizētību klanu karos. Tā pat, kā Friendly Challange, arī Freindly Wars neietekmēs klanu XP un neienesīs nekādus resursus, par ko jau spēlētāji aktīvi diskutē internetā, jo tas paredz līdzīgu likteni, kā Friendly Challange.

Iepazīstieties – Draudzīgie Klanu Kari (Friendly Wars)

Mēs šobrīd strādājam pie Draudzīgajiem Klanu Kariem (iepriekš – Clan Challange).

Ar Draudzīgajiem Klanu Kariem, klani varēs nosūtīt draudzīgu Kara uzaicinājumu citiem klaniem un tie drosmīgi pieņemt uzaicinājumu.

Izvēlies kara dalībniekus, norādi sagatavošanās dienas un kaujas dienas ilgumu un nosūti Draudzīgo Kara uzaicinājumu. Tiklīdz otrs klans pieņems uzaicinājumu, sagatavošanās diena sāksies.

Šī iespēja nav paredzēta, lai aizstātu īstos Klanu Karus (tu nevarēsi uzsākt Draudzīgo Klana Karu, ja tajā laikā būs aktīvs īstais Klana Karš), bet tas dos labāku atbalstu spēlētāju organizētiem pasākumiem un tikšanās reizēm, kā arī citām tiešsaistes / bezsaistes Kopienu iniciatīvām.

Paturiet pratā, ka šis ir tikai aptuvens ieskats lietās, kas nāks un mēs sniegsim plašāku informāciju vēlāk.

Avots

Pievienot Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Komentāri

Pagaidām vēl nav neviena komentāra.

www.000webhost.com