Klanu Kari

Klanu Karu Pieteikšana

Klanu Kari tiek laisti nostopā un pieteikti laika posmā no 20:00 līdz 24:00. Ja nav iespējams vairs iekļauties šajā laikā, tad pieteikšana notiek nākamajā dienā attiecīgajā laika posmā.

Piedalīšanās Klanu Karos

Piedalīšanās Karā ir obligāta, ja tavā profilā pie Clan War Preference ir uzlikts I’m in un esi iekļauts konkrētajā Karā.

Aizsardzības Ziedošana

Klanu Karu Aizsardzības ziedošanā piedalās visi, kas var noziedot max lvl nepieciešamos karavīrus. Uz katru Karu starp dalībniekiem tiek apzināti tie, kuriem ir nepieciešamie karavīri un to līmeņi. Nepieciešamo ziedojamo karavīru skaitu sadala uz šiem dalībniekiem. Ziedošanas saraksts tiek publicēts šeit pat mājaslapā līdz nākamās dienas plkst. 12.00 un pēc noziedošanas katram vēlams atskaitīties komentāros zem šī saraksta. Saraksts atrodams izvēlnē zem sadaļas CW. Noziedot vēlams ne vēlāk, kā stundu pirms Kara sākuma.
Lūgums ziedot tikai pēc šī saraksta un nenodarboties ar patvaļīgu ziedošanu.

Karošanas Kārtība

Pirmo 12 stundu laikā vēlams veikt tikai vienu uzbrukumu, lai visiem būtu iespēja veikt savus pirmos uzbrukumus. Pēc tam, skatoties no situācijas, otro uzbrukumu var izmantot vai nu papildu zvaigžņu gūšanai un iepriekšējo uzbrukumu labošanai, vai iešanai pēc resursiem.

www.000webhost.com