Par Mums

welcomeEsam Latviešu klans, kurš aizsācis savu darbību 2014. gada 7. janvārī.
Pozicionējam sevi kā pieaugušo klanu, kur pamatā visi ir pieauguši un savās domās nobrieduši cilvēki, pieklājīgi, draudzīgi un atsaucīgi, kas palīdzēs ar padomu vai pamācīs, ja kas nav skaidrs. Tāpat, palīdzēsim arī dažādu ar spēli saistītu problēmu risināšanā (nozaudēta konta un pieredzes atgūšana, konta pārnešana uz citu ierīci, utt.).

Laikam ritot uz priekšu mēs sapratām, ka ne vienmēr galvenā ir steiga, tāpēc sākām piestrādāt pie kvalitātes un disciplīnas. Mēs iemācījāmies uzstādīt sev mērķi un panākt to. Mēs iemācījāmies būt saliedēti, būt viena komanda, darboties kā viens mehānisms, lai vēl un vēl skaļi paziņotu visai lielajai Clash of Clans pasaulei kas ir M.G.LATVIA!!
Ja tu vēlies būt viens no mums un kopā ar mums piedalīties nebeidzamās episkās cīņās, sūti savu pieprasījumu un mēs izskatīsim tavu kandidatūru!

Mūsu Komanda

Līderis: Anatoly

Ko-Līderi: Andis, Ivars, BenQ53, Zemits, [s60r]

Elderi: Edvards, Sandro, Kategat, Marcis, Mazais, Skorpions, WuuT, Drakons MC, Mari4, Guncha

Par Spēli

Clash of Clans ir populāra tiešsaistes spēle priekš Android, iPad, iPhone un iPod ierīcēm, ko izstrādājis Supercell. Tā ir starptautiska un pieejama par brīvu Google Play veikalā kopš 2013. gada 8. oktobra un iTunes (tagad App Store) veikalā kopš 2012. gada 2. augusta.

Clash of Clans ir stratēģiskā spēle, kur spēlētāji var veidot un attīstīt savu ciematu, atbloķēt spēcīgākus karotājus un aizsardzību, apmeklēt un laupīt resursus no citu spēlētāju ciematiem, veidot un pievienoties klaniem un vēl daudz daudz ko citu.

Lai arī Clash of Clans ir pieejama par brīvu, papildus pašā spēlē ir iespējams iegādāties papildu labumus par īstu naudu. Bet atšķirībā no citām spēlēm, bez papildu labumu iegādes var arī pilnībā iztikt, tik tad viss iet stipri ilgāk. Citādi nekādu ierobežojumu nav un visas spēles iespējas ir pieejamas arī neveicot nekādus pirkumus.

www.000webhost.com